Weranda w Jastarni

WERANDA W DOBIE KORONAWIRUSA

W trosce o Państwa bezpieczeństwo dbamy o pełną zgodność z prawem i wymogami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, co na chwilę obecną oznacza konieczność wprowadzenia szeregu restrykcji i reguł, o których przestrzeganie prosimy wszystkich naszych klientów.

W restauracji do odwołania obowiązywać będą naszych gości następujące reguły, wynikające z obecnych zobowiązań prawnych i wykonywania zaleceń GIS:

- Naszych gości zapraszamy wyłącznie na rezerwacje, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej. Regułę tę wprowadzamy, by móc lepiej kontrolować ilość gości w lokalu i na zewnątrz.

- Nim złożysz rezerwację, zweryfikuj swój stan zdrowia. Prosimy by osoby przeziębione, posiadające objawy grypowe lub czujące się słabo pozostały na chwilę obecną w domu.

- Po przybyciu do lokalu nie wybieramy samemu miejsca. Czekamy na wskazanie obsługi, która zaprowadzi nas do odpowiednio przygotowanego i zdezynfekowanego stołu.

- Oczekując na wskazanie miejsca powinniśmy zachowywać dystans 2 metrów od innych oczekujących, również poza lokalem. Dystans ten obowiązuje również w restauracji.

- Do restauracji wchodzimy wyłącznie w maseczce. Zgodnie z obowiązującymi przepisami należy pozostawać w maseczce od momentu wejścia do lokalu, do momentu aż usiądziemy przy stole. Wstając od stołu w dowolnym celu powinniśmy ponownie założyć maseczkę.

- Maski muszą zakrywać zarówno usta, jak i nos. Maski noszone pod nosem nie spełniają obowiązujących wymagań sanitarnych.

- Po wejściu do restauracji musimy zdezynfekować ręce przy stanowisku dezynfekcji rąk. Jeśli nosimy rękawiczki, należy zdezynfekować rękawiczki.

- Podczas przebywania w lokalu prosimy uważać, by maksymalnie ograniczać kontakty. Zgodnie z zaleceniami, powinniśmy zrezygnować z podawania i ściskania rąk, obejmowania się i innego kontaktu fizycznego.

- W przypadku konieczności kichnięcia lub kaszlu, należy robić to "w rękaw".

- Jeśli to możliwe, prosimy płacić bezkontaktowo. Jeśli to niemożliwe, prosimy podczas płatności maksymalnie skrócić i ograniczyć kontakt do niezbędnego minimum.

- Wychodząc z lokalu prosimy o zachowanie pełnej ostrożności i odstępów od klientów oczekujących na wejście.

Dokładamy wszelkich starań by wykonywać wszystkie wymogi prawne i zalecenia ministerialne, jak i zalecenia GIS-u. Oznaczają one dla nas zwiększenie nakładów pracy, kosztów i znaczące niewygody, ale uważamy, że tylko wykonując je sumiennie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa i zgodność z obowiązującym prawem.

Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy.

I wraz z Państwem czekamy na powrót normalności!

Uzyskaliśmy subwencję finansową w ramach programu rządowego TARCZA FINANSOWA 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm, udzieloną przez PFR SA

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Zapraszamy!

Po najświeższe informacje zapraszamy na naszą stronę na Facebooku!